PPiG

Reklama PDF Drukuj Email

Zapraszamy Państwa do prezentacji firmy na łamach magazynu Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy. Tytuł nasz jest fachowym magazynem poruszającym kwestie związane z funkcjonowaniem krajowej gospodarki. Ukazujący się w formie dwumiesięcznika, trafia w drodze prenumeraty do pojedynczych odbiorców tj. firm, środowisk biznesowych, władz samorządowych jak również organizacji zrzeszających krajowy bussines.

Kolportaż prowadzony jest również w czasie trwania ważnych imprez targowo-wystawienniczych, dystrybucja zaś ma charakter ogólnopolski.

Na kilkudziesięciu stronach promujemy najrozmaitsze przedsięwzięcia – zarówno firm dużych i renomowanych, jak i tych najmniejszych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na scenie polskiego biznesu. Prezentujemy ich osiągnięcia, sukcesy i najlepsze pomysły. Magazyn angażuje się w patronat medialny większości inicjatyw wspierania jakości i marki polskich przedsiębiorstw (Fair Play, Teraz Polska, Europrodukt, Lider Polskiej Ekologii, etc.).

Wszystkie wydania czasopisma zawierają bloki tematyczne. Prezentacje przedsiębiorstw różnych branż dopasowujemy w elastycznej formie do corocznego kalendarza imprez targowych odbywających się na terenie całej Polski.

Do Państwa dyspozycji są pracownicy działu reklamy. Służą oni fachową pomocą i radą.

Zapraszamy do grona firm które już nam zaufały i wybrały Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy.

1. Warunki techniczne zamieszczenia reklamy Klikając w ten link przejdą Państwo do załącznika parametry reklamy
2. Warunki techniczne zamieszczenia artykułu Klikając w ten link przejdą Państwo do załącznika parametry artykułu
3. Formularz zamówienia artykułu lub reklamy Klikając w ten link przejdą Państwo do formularza zamówień

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają pracownicy działu reklamy. Wystarczy zadzwonić pod któryś z podanych niżej numerów bądź wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 22 827 71 79; 22 826 29 48
fax 22 827 71 82

Zapraszamy do współpracy.